Aukcja zegarów 25.08.19
Oferty przyjmowane są na 7 dni przed rozpoczęciem aukcji.
Aukcja 25.08.2019 jest wyłącznie aukcją internetową . Oferty przyjmowane są telefonicznie , na maila lub za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie Domu Aukcyjnego Aukcja300.
Nr.01
Zegar podłogowy Mora skrzynia malowana tarcza emaliowana w; 214 cm
Cena wywoławcza 500 zł
Estymacja 1500-2500 zł
Nr.20
Zegar wiszący drewno złocone tarcza emalia w; 56 cm
Cena wywoławcza 350 zł
Estymacja 500-1000 zł
Nr.05
Cena wywoławcza 150 zł
Estymacja 500-1000 zł
Nr.04
Zegar podłogowy skrzynia prosta na dole rzeźbiona , tarcza owalna emaliowana w; 205 cm
Cena wywoławcza 500 zł
Estymacja 1000-2000 zł
Nr.05
Zegar podłogowy angielski malowana tarcza skrzynia dębowa koniec XVIII wieku wysokość ; 211 cm
Cena wywoławcza 800 zł
Estymacja 2000-3000 zł
Nr.06
Zegar kominkowy brąz złocony w stylu Empirowym . Tarcza brąz złocony , mechanizm sprężynowy z regulatorem wahadłowym , wybijającym godziny i półgodziny. Kluczyk i wahadło w komplecie. Wymiary w; 43 cm
Cena wywoławcza 1500 zł
Estymacja 3000-6000 zł
& OFERTA ZŁOŻONA 1600 zł &
Nr.07
Zegar kominkowy obudowa czarny kamień , tarcza emaliowana , mechanizm sprężynowy z regulatorem wahadłowym wybijający godziny i półgodziny. Kluczyk i wahadło w komplecie. Wysokość ; 32 cm
Cena wywoławcza 200 zł
Estymacja 500-1000 zł
Nr.08
Zegar kominkowy brąz złocony ogniowo podstawa z czarnego granitu wysokość ; 54 cm
Cena wywoławcza 3500 zł
Estymacja 5500-7500 zł
Nr.09
Zegar kominkowy cynkal złocony ogniowo podstawa drewniana klosz szklany w; 40 cm
Cena wywoławcza 200 zł
Estymacja 500-1000 zł
Nr.11
Zegar brąz złocony z alabastrem białym. Mechanizmem sprężynowym wybijającym godziny i półgodziny, regulatorem wahadłowym. Tarcza emalia , w komplecie kluczyk i wahadło. Wysokość 26 cm , szer. 38 cm
Cena wywoławcza 500 zł
Estymacja 1000-2000 zł
Nr.12
Zegar stojący kuchenny , tarcza stalowa , mechanizm wagowy z regulatorem wahadłowym. Skrzynia malowana koniec XVIII wieku. .
Cena wywoławcza 1000 zł
Estymacja 2000-3000 zł
Nr.13
Zegar angielski tarcza mosiężna mechanizm wagowy z regulatorem wahadłowym . Skrzynia mahoń koniec XVIII wieku wysokość ; 222 cm
Cena wywoławcza 1000 zł
Estymacja 3000-4000 zł
Nr.14
Zegar stojący podłogowy , skrzynia orzech włoski , tarcza emalia podmalowana, mechanizm wagowy z regulatorem wahadłowym. W komplecie kluczyk i wahadło. Wysokość zegara 212 cm
Cena wywoławcza 1000 zł
Estymacja 2000-3000 zł
Nr.15
Zegar kominkowy brąz złocony , mechanizm sprężynowy o regulatorze wahadłowym. Tarcza emaliowana, funkcja bicia godzin półgodzin. W zestawie kluczyk i wahadło. Wysokość całkowita 38 cm.
Cena wywoławcza 700 zł
Estymacja 1500-2500 zł
Nr.16
Zegar brąz zlodzony z kandelabrami , mechanizm sprężynowy z regulatorem wahadłowym , Tarcza brąz złocony z godzinami z emalii .
Wysokość 38 cm
Cena wywoławcza 1000 zł
Estymacja 2000-4000 zł
Nr.17
Zegar wiszący GB , skrzynia w stylu eklektycznym , mechanizm z naciągiem sprężynowym z regulatorem wahadłowym, tarcza emaliowana , system bicia godzin półgodzin. Mechanizm sygnowany Gustav Becker początek XX w. Wysokość 112 cm
Cena wywoławcza 150 zł
Estymacja 500-1000 zł
Nr.18
Zegar kominkowy portykowy z brązu i alabastru. Francja, Paryż, Bracia Japy , kon. XIX w. Tarcza emaliowana , mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem wahadłowym, system bicia godzin i półgodzin. Sygnowany ; wokół Legii Honorowej Japy Ferers et Cie Med d"Honneur.
Cena wywoławcza 1000 zł
Estymacja 2000-3000 zł
& OFERTA ZŁOŻONA 1300 zł&
Nr.19
Zegar kominkowy obudowa drewniana podmalowana , tarcza emalia, mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem wahadłowym , system bicia godzin i półgodzin w; 32 cm
Cena wywoławcza 150 zł
Estymacja 400-800 zł
Nr.20
Zegar kominkowy z aniołkiem z brązu podstawa z alabastru. Francja, Paryż, Bracia Japy , kon. XIX w. Tarcza mosiężna srebrzona , mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem wahadłowym, system bicia godzin i półgodzin. Sygnowany ; wokół Legii Honorowej Japy Ferers et Cie Med d"Honneur.
Cena wywoławcza 1000 zł
Estymacja 2000-3000 zł
Nr.21
Zegar kominkowy cynkalowy złocony i brązowiony w; 34 cm
W komplecie kluczyk i wahadełko.
Cena wywoławcza 300 zł
Estymacja 800-1200 zł
Nr.23
Zegarki kieszonkowe 3 sztuki obudowa srebro , największy ma średnicę 56 mm , najmniejszy 26 mm.
Cena wywoławcza 300 zł
Estymacja 800-1500 zł
Nr.24
Zegar kominkowy brąz złocony z dodatkami porcelanowych scenek rodzajowych amorków w; 34 cm
Cena wywoławcza 1000 zł
Estymacja 2000-3000 zł
Nr.25
Zegar angielski podłogowy tarcza mosiężna dekoracje skrzyni z brązu , skrzynia mahoń w; 210 cm.
Cena wywoławcza 1000 zł
Estymacja 2000-3000 zł
Nr.26
Zegar wiszący linkowy Gustav Becker w; 112 cm w komplecie dwie wagi i kluczyk.
Cena wywoławcza 500 zł
Estymacja 1200-2000 zł
Nr.27
Zegar kominkowy angielski wybija pełne godziny , mechanizm z możliwością wyłączenia dzwonka , kalendarz w; 42 cm
Cena wywoławcza 1000 zł
Estymacja 2000-4000 zł
Nr.28
Zegar stojący podłogowy angielski koniec XVIII wieku , wysokość ; 214 cm. Mosiężna tarcza , w zestawie wahadło, dwa obciążniki i klucz.
Cena wywoławcza 900 zł
Estymacja 1500-3500 zł
Nr.30
Zegar angielski podłogowy
Hans Dreyer: Ozdobna tarcza z ruchomym jeleniem, w skrzyni z okresu Ludwika XVI, ok. 1810
Drobno rzeźbione dekoracje skrzyni z drewna wiązu z kaniulowanymi kolumnami kwarcowymi, wyciętym zębem, drzwi z kaniulą. Slk mrk. Jego Dreyer „Soli deo Gloria”. Mosiężna tarcza z ornamentem i ruchomym jeleniem, powtórzenia, bicia z cyframi rzymskimi i arabskimi, z drugiej ręki. Wys. 217 cm.
Cena wywoławcza 700 zł
Estymacja 1500-3000 zł
Nr.31
Zegar podłogowy Bonde Wibye: Piękna skrzynia w pomalowanym na biało i pozłacana odnowiona 1990 roku.
Malowana na biało skrzynia ze złotymi zdobieniami, łukowy blat z zakrzywioną górą i pozłacane cięte kwiaty. Kawałek mosiądzu z poruszającym się ptakiem, kwitnącymi kwiatami, tinkrans. 8-dniowa praca z próbą. Slk mrk. Farmer Wibye, zegarmistrz Farmer Wibye urodzony w Kyng 1730, zm. 1815, aktywny w Nr. Broby, Brobyværk i Kjng.
Odnowione prace i skrzynki. Wys. 218 cm
Cena wywoławcza 700 zł
Estymacja 1500-2500 zł
Nr.32
Zegar podłogowy R. Christensen: , ok. 1790
Ciemnoczerwone pudełko z malowanymi kwiatami, czerwony krążek z mosiężnymi zdobieniami i bujający jeleń między aniołami noszącymi koronę. Tarcza mrk. R. Christensen. Kassens h. Urmager Rasmus Christensen, ur. W Fangel 1757 , zmarł 1835. wys. 216 cm
Cena wywoławcza 700 zł
Estymacja 1500-3000 zł
Nr.33
Zegar kominkowy
Zegar francuski portykowy inkrustowany mosiądzem i szynkletem. Drewno z dodatkami brązu złoconego. Mechanizm sprężynowy , wybuja pełne godziny i połówki. Wahadło zawieszone na sprężynie. Kopuła szklana.
Wysokość ; 45 cm
Szerokość : 28 cm
Cena wywoławcza 500 zł
Estymacja 1000-2000 zł
Nr.35
Schatz: Zegarek i barometr w mosiężnych obudowach , średnica 18 cm. Mechanizm nakręcany na kluczyk.
Cena wywoławcza 300 zł
Estymacja 600-1200 zł
& OFERTA ZŁOŻONA 450 zł &
Nr.36
Schatz: Zegarek kwarcowy i barometr w mosiężnych obudowach , średnica 18 cm.
Cena wywoławcza 200 zł
Estymacja 500-1000 zł
& OFERTA ZŁOŻONA 300 zł&
Nr.
Zegar kominkowy John Warmink: Zegar z latarnią w pudełku z mahoniu z mosiężnymi okuciami i stopami, szyszkami w rogach i uchwytami do noszenia. Plasterek cyny i mosiądzu z fazą księżyca. XX wiek Szerokość 21,5, 29 cm
Zegarek działa jednak nie jest gwarantowany pod względem funkcjonalności i stanu pracy.
Cena wywoławcza 800 zł
Estymacja 1000-2000 zł
Nr.09
Zegar wiszący
Bogato zdobiony zegar rokoko Bogato rzeźbiona drewniana obudowa z emaliowaną tarczą i błyszczącym złotem. XIX wiek Wysokość ;. 51, Szerokość ;. 31 cm
Cena wywoławcza 300 zł
Estymacja 600-1000 zł
Nr.40
KIENZLE OBUDOWA ART DECO
Okrągła metalowa obudowa na stopę. 6 dni pracy. Średnica ;. 15,5 cm
Cena wywoławcza 200 zł
Estymacja 500-900 zł
Nr. 253
Zegar angielski , tarcza mosiężna z dodatkami ozdobnymi brązu złoconego. Mechanizm pełno płytowy wagowy . Wybija pełne godziny , funkcja kalendarza , sekundnika oraz wyłączania dzwonka. Wysokość całkowita 208 cm.
Mechanizm kompletny lecz nie ma gwarancji chodu.
Cena wywoławcza 700 zł
Estymacja 1000-1500 zł
& OFERTA ZŁOŻONA 1100 zł &
Nr. 489
Zegar angielski , tarcza mosiężna z dodatkami ozdobnymi brązu złoconego. Mechanizm pełno płytowy wagowy . Wybija pełne godziny , funkcja kalendarza i sekundnika. Wysokość całkowita 238 cm.
Cena wywoławcza 1000 zł
Estymacja 2000-3000 zł
Nr. 254
Zegar angielski , tarcza malowana na płycie stalowej. Mechanizm pełno płytowy wagowy . Wybija pełne godziny , funkcja kalendarza , sekundnika oraz wyłączania dzwonka. Wysokość całkowita 218 cm.
Cena wywoławcza 700zł
Estymacja 1000-1500 zł
Nr. 255
Zegar Borholm w zielono czarnej skrzyni wysokości 204 cm.
Cena wywoławcza 700 zł
Estymacja 1000-1500 zł
Nr. 256
Zegar angielski , tarcza malowana na płycie stalowej. Mechanizm pełno płytowy wagowy . Wybija pełne godziny , wskazuje sekundy. Wysokość całkowita 208 cm.
Cena wywoławcza 700 zł
Estymacja 1200-2000 zł
Nr.
Zegar angielski , tarcza mosiężna z dodatkami ozdobnymi brązu złoconego. Mechanizm pełno płytowy wagowy . Wybija pełne godziny , funkcja kalendarza , sekundnika oraz wyłączania dzwonka. Wysokość całkowita 218 cm.
Cena wywoławcza 900 zł
Estymacja 1500-2200 zł
Nr. 257
Zegar angielski myśliwski, tarcza mosiężna z dodatkami ozdobnymi brązu złoconego. Mechanizm pełno płytowy wagowy . Wybija pełne godziny , funkcja kalendarza , sekundnika oraz wyłączania dzwonka. Wysokość całkowita 208 cm.
Cena wywoławcza 1000 zł
Estymacja 1500-2500 zł
Nr. 258
Zegar angielski , tarcza malowana na stalowej płycie. Mechanizm pełno płytowy wagowy . Wybija pełne godziny , funkcja kalendarza i sekundnika.
Wysokość całkowita 218 cm.
Cena wywoławcza 800 zł
Estymacja 1000-2000 zł
Nr. 259
Zegar angielski , tarcza malowana na płycie stalowej. Mechanizm pełno płytowy wagowy . Wybija pełne godziny , funkcja kalendarza i sekundnika. Wysokość całkowita 228 cm.
Cena wywoławcza 800 zł
Estymacja 1000-2000 zł
Nr. 260
Zegar angielski , tarcza malowana na płycie stalowej. Mechanizm pełno płytowy wagowy . Wybija pełne godziny , funkcja kalendarza i sekundnika .Wysokość całkowita 210 cm.
Cena wywoławcza 600 zł
Estymacja 1000-1500 zł
Nr. 261
Zegar angielski , tarcza malowana tarcza na płycie stalowej. Mechanizm pełno płytowy wagowy . Wybija pełne godziny. Wysokość całkowita 218 cm.
Cena wywoławcza 800 zł
Estymacja 1000-1500 zł
Nr. 262
Zegar angielski , tarcza malowana na płycie stalowej .Mechanizm pełno płytowy wagowy . Wybija pełne godziny , funkcja kalendarza i sekundnika ,Wysokość całkowita 211 cm.
Cena wywoławcza 700 zł
Estymacja 1000-1800 zł
Nr. 263
ZEGAR STOJĄCY
Zegar Borholm w zielono złotej skrzyni wysokości 204 cm.
Cena wywoławcza 500 zł
Estymacja 1000-2000 zł
Nr. 264
Zegar angielski , tarcza mosiężna z dodatkami ozdobnymi brązu złoconego. Skrzynia ozdobna malowane w chińskie wzory ludowe. Mechanizm pełno płytowy wagowy . Wybija pełne godziny. Wysokość całkowita 230 cm.
Cena wywoławcza 1200 zł
Estymacja 3000-5000 zł
Nr. 265
Zegar z Barometrem jachtowy.
Mechanizm kwarcowy w zegarze, średnica 18 cm.
Cena wywoławcza 100 zł
Estymacja 400-800 zł
Nr. 511
ZEGAR KOMINKOWY
Zegar z kandelabrami w formie dzwona i dzwonków , wykonany z brązu złoconego. Na obudowie zegara napisy w języku hebrajskim . Mechanizm zegara sprężynowy bez wahadłowy , wybija pełne godziny i połówki. Sygnowany HRY MARC A PARIS.
Wysokość i średnica zegara ; 34 cm / 23 cm
Wysokość i szerokość kandelabrów ; 32cm / 22 cm
Cena wywoławcza 3500 zł
Estymacja 4000-5000 zł
Nr.90
ZEGAR KOMINKOWY
Zegar brąz złocony tarcza medaliony godzinne porcelanowe. Stopy lwie łapy , mechanizm sprężynowy wybija godziny i połówki. Napędzany wahadłem zawieszonym na sprężynie . Sygnowany HORS CONCOURS L-P.JAPY & C EXPOSITION1878.
Wysokość ; 40 cm
Szerokość : 27 cm
Cena wywoławcza 900 zł
Estymacja 2000-3000 zł
Nr. 207
ZEGAR KOMINKOWY
Zegar francuski wykonany z brązu złoconego i marmuru. Mechanizm sprężynowy napędzany wahadłem zawieszonym na sprężynie. Wybija pełne godziny i połówki.
Sygnowany AD. MOUGIN . Okres powstania koniec XVIII wieku.
Wysokość ; 45 cm
Szerokość : 23 cm
Cena wywoławcza 800 zł
Estymacja 1500-2500 zł
Nr.207
ZEGAR KOMINKOWY
Zegar francuski brąz złocony z porcelaną wzór grecki.
Mechanizm sprężynowy napędzany wahadłem zawieszonym na sprężynie. Wybija pełne godziny i połówki. Sygnowany H & F PARIS nr katalogowy 2724.
Wysokość ; 39 cm
Szerokość ; 23 cm
Cena wywoławcza 1500 zł
Estymacja 2000-3000 zł
Nr.71
ZEGAR KOMINKOWY
Zegar francuski figuralny brąz złocony z alabastrem. Mechanizm z napędem sprężynowym napędzany wahadłem zawieszonym na nitce. Sygnowany Jepy Frerez 1855.
Wysokość ; 39 cm
Szerokość ; 30 cm
Cena wywoławcza 500 zł
Estymacja 1000-2000 zł
Nr.73
ZEGAR KOMINKOWY FRANCUSKI
Ozdobiony brązową, złotą tarczą z cyframi arabskimi. Wysokość ;, 41, Szerokość ;, 27, Głębokość ;, 16 cm. Mechanizm sprężynowy , napęd wahadłowy zawieszone na sprężynie. Okres powstania koniec XVIII wieku.
Cena wywoławcza 1000 zł
Estymacja 2000-3500 zł
&OFERTA ZŁOŻONA 1300 zł&
Nr.74
Zegar marinistyczny z barometrem w komplecie.
Obudowa mosiężna tarcza emaliowana , mechanizm sprężynowy wybija szklanki marynarskie.
Średnica 17 cm
Cena wywoławcza 200 zł
Estymacja 400-800 zł
& OFERTA ZŁOŻONA 200 zł&
Nr.75
Zegar kominkowy brąz złocony podstawa z białego marmuru.
Mechanizm sprężynowy wybija pełne godziny i połówki. Najlepsza ozdoba w postaci młodego artysty trzymającego szkicownik z inicjałami RV. Na zegarku paleta z farbami i pędzlami . Dł. 39 cm, wys. 31 cm
Cena wywoławcza 800 zł
Estymacja 1500-2500 zł
Nr.76
ZEGAR PODŁOGOWY
Zegar w skrzyni palisander , zdobiona tarcza w stylu angielskim. Mechanizm wagowy wybija pełne i pół godziny. Wysokość ; 189 cm
Cena wywoławcza 600 zł
Estymacja 1200-1800 zł
Nr.77
ZEGAR KOMINKOWY
Najwyższej klasy wykończenie w postaci orientalnego uzbrojonego jeźdźca. Wys. 68 cm
Cena wywoławcza 2500 zł
Estymacja 4000-6000 zł
& OFERTA ZŁOŻONA 3000 zł&
Nr.78
ZEGAR PODŁOGOWY
Claus Blacksmith: Zegarek stojący w malowanej skrzyni. Sygnowany Slk mrk. Claus Blacksmith Marstal. Wysokość ;. 220 cm
Cena wywoławcza 600 zł
Estymacja 1500-2500 zł
Nr.79
Schatz i Devina: Trzy barometry i zegarek na statek, mosiądz (4 sztuki ) Średnica 18 cm
Cena wywoławcza 400 zł
Estymacja 800-1200 zł
& OFERTA ZŁOŻONA 500 zł &
Nr.80
ZEGAR PODŁOGOWY W MAHONIOWEJ SKRZYNI
Malowana tarcza z kwiatową obwódką itp. Pudełko dębowe z blatem częściowo okleinowanym mahoniem. Mosiężne okucia i sterczynki . Wys. 218 cm
Cena wywoławcza 1000 zł
Estymacja 3000-5000 zł
Nr. 487
GEORGEA III Jeremiah Standring z BOLTON
Zegar Zegar angielski syg. Jeremiah Standring z BOLTON , powstały w latach 1770-1830
Mechanizm wagowy , pełno płytowy z sekundnikiem i kalendarzem wybija pełne godziny.
Wysokość ; 224 cm
Cena wywoławcza 1800 zł
Estymacja 3000-4000 zł
Nr.82
Zegar angielski rok powstania około 1775 , tarcza brąz złocony , mechanizm wagowy z sekundnikiem i kalendarzem. Skrzynia okleina orzech włoski . Wysokość całkowita 212 cm.
Cena wywoławcza 1000 zł
Estymacja 2000-4000 zł
& OFERTA ZŁOŻONA 1100 zł &
Nr.83
Złoty zegarek 18k firmy OMEGA DEVILLE. Mechaniczny - automatic. Średnica bez koronki 34mm.
Cena wywoławcza 1000 zł
Estymacja 2000-4000 zł
& OFERTA ZŁOŻONA 1500 zł &
Nr.85
Zegarek naręczny firmy CYMA SWISS MADE. Mechanizm ręczny nakręcany, średnica koperty bez koronki 35 mm.
Cena wywoławcza 500 zł
Estymacja 1000-1500 zł
& OFERTA ZŁOŻONA 550 zł &
Nr.86
Zegarek naręczny firmy REVUE-SPORT SWISS MADE. Mechanizm ręczny nakręcany, średnica koperty bez koronki 35 mm.
Cena wywoławcza 400 zł
Estymacja 800 - 1200 zł
& OFERTA ZŁOŻONA 400 zł &
Nr.87
Zegarek naręczny firmy CERTINA SWISS MADE. Mechanizm ręczny nakręcany, średnica koperty bez koronki 35 mm.
Cena wywoławcza 300 zł
Estymacja 600-1000 zł
&ZŁOŻONA OFERTA 400 zł&
Nr.88
Zegarek podróżny kareciak , obudowa mosiężna , tarcza porcelanowa , mechanizm balansowy. Dodatkowy futerał wykonany z drewna obity skórą.
Wymiary 14 cm / 7 cm / 5 cm
Cena wywoławcza 800 zł
Estymacja 2000-4000 zł
Nr.89
Zegar angielski z roku 1765 , tarcza mosiądz z ornamentami brązu złoconego. Mechanizm pełno płytowy z sekundnikiem i kalendarzem. Wybija pełne godziny , skrzynia dębowa z dodatkami brązu złoconego. Wysokość całkowita 214 cm.
Cena wywoławcza 1000 zł
Estymacja 1500-2500 zł
Nr.90
Zegar kominkowy brąz złocony , figuralny bogate dekoracje. Mechanizm sprężynowy wybija pełne godziny i połówki.
Wysokość ; 48 cm
Szerokość ; 35 cm
Cena wywoławcza 1500 zł
Estymacja 3500-5000 zł
& OFERTA ZŁOŻONA 1500 zł &
Nr.91
Zegar kwadransowy HERMLE , tarcza mosiężna skrzynia mahoń . Mechanizm ażurowy sprężynowy na balansie.
Wymiary 35 cm / 16 cm / 10 cm.
Cena wywoławcza 400 zł
Estymacja 800-1200 zł
Nr.92
Zegar kominkowy z kandelabrami , obudowa czarny marmur , brąz złocony . Mechanizm pełno płytowy sprężynowy , wybija pełne godziny i połówki. Wymiar zegara 38 cm / 29 cm , kandelabry 35 cm / 16 cm
Cena wywoławcza 500 zł
Estymacja 1000-2000 zł
& OFERTA ZŁOŻONA 550 zł&
Nr.93
Zegar kominkowy pochodzenie Francja . Obudowa brąz złocony forma scenka rodzajowa. Mechanizm pełno płytowy z naciągiem sprężynowym , wybija pełne godziny i połówki. Tarcza porcelanowa . Wymiary 42 cm / 35 cm.
Cena wywoławcza 2000 zł
Estymacja 4000-6000 zł
& OFERTA ZŁOŻONA 2000 zł &
Nr.94
Zegar stojący MORA , mechanizm ażurowy , wagowy , tarcza emalia , skrzynia malowana na ludowo. Wybija pełne godziny i połówki. Wysokość 212 cm.
Cena wywoławcza 1000 zł
Estymacja 2000-4000 zł
Nr.95
Zegar kominkowy angielski , mechanizm pełno płytowy z kalendarzem i wyłącznikiem dzwonka. Skrzynia mahoń prosta , drzwiczki pod rzeźbione. Wysokość 56 cm
Cena wywoławcza 2000 zł
Estymacja 4000-8000 zł
& OFERTA ZŁOŻONA 3000 zł &
Nr.96
Zegar kominkowy w stylu Ludwika XVI . Skrzynia mahoń na kolumnach z dodatkami brązów. Mechanizm pełno płytowy z funkcją bicia pełnych godzin i połówek. Wysokość 55 cm / 35 cm
Cena wywoławcza 2000 zł
Estymacja 3000-5000 zł
Nr.97
Zegar w kształcie kuli , obudowa szkło , tarcza porcelana , mechanizm pełno płytowy balansowy. Średnica 8,5 cm
Cena wywoławcza 1000 zł
Estymacja 1500-2500 zł
Nr.98
Zegar fiński rok powstania 1790 , mechanizm pełno płytowy \z sekundnikiem , wybija pełne godziny. Skrzynia drewno malowane na biało złoto . Wysokość 215 cm
Cena wywoławcza 1000 zł
Estymacja 2000-3000 zł
Nr.99
Zegar kominkowy figuralny . Obudowa zielony alabaster , brąz złocony , figury brąz patynowany. Tarcza porcelana , mechanizm pełno płytowy wybija pełne godziny i połówki. Okres powstania około 1820 rok . Wysokość całkowita 65 cm
Cena wywoławcza 1000 zł
Estymacja 2000-3000 zł
Nr.100
Barometr z greckim motywem siłaczy. Obudowa brąz złocony , wysokość 41 cm
Cena wywoławcza 500 zł
Estymacja 1000-1500 zł
Nr.102
Zegar stojący kwadransowy firmy HERMLE. Wysokość 210 cm.
Cena wywoławcza 500 zł
Estymacja 1000-1500 zł
Nr.13
Zegarki kieszonkowe srebro , tarcza porcelanka .
Średnica od 4 do 6 cm .
Zegarki nie sprawdzane , uszkodzone.
Cena wywoławcza 400 zł
Estymacja 1000-2000 zł
NR.104
Zegar wiszący angielski z roku 1880 , tarcza brąz złocony , cyferblat porcelana malowana. Mechanizm wagowy pełno płytowy wybija godziny i połówki. Wysokość 40 cm/ 30 cm
Cena wywoławcza 1000 zł
Estymacja 2000-4000 zł
Nr.12
Srebrne kieszonkowe zegarki , tarcza emaliowane , jeden OMEGA. Średnica od 3,5 do 5,6 cm.
Cena wywoławcza 100 zł
Estymacja 500-1200 zł
Nr.10
Złoty zegarek kieszonka , waga całkowita z dewizką 56 gram.
Cena wywoławcza 1500 zł
Estymacja 2500-5000 zł
&OFERTA ZŁOŻONA 1800 zł&
Nr.107
Zegar kominkowy z kandelabrami , mechanizm sprężynowy napęd wahadłowy , wybija pełne godziny i połówki. Wykonany z mosiądzu złoconego wysokość 54 cm.
Cena wywoławcza 1000 zł
Estymacja 2000-3000 zł
Nr.108
Zegarek naręczny Wostok 17 kamieni , złocony w stanie bdb.
Cena wywoławcza 100 zł
Estymacja 200-400 zł
Nr. 537
Zegar zamontowany na drewnianej podstawie. Werk zamontowane jest pomiędzy dwoma mosiężnymi płytami i bogato zdobionym ażurowym przodem z wahadłem z przodu. Powiązany szklany dzwon. Podstawa meteoryt z wyciętym wgłębieniem na zegarek. Wysokość zegara 7,2 cm. Z podstawą i szklanym dzwonkiem
Wysokość ; 19 cm
Szerokość ; 19 cm
Głębokość ; 19 cm
Waga około 2 kg
Cena wywoławcza 4500 zł
Estymacja 7000-9000 zł
Nr.111
Zegar kominkowy portykowy. Mechanizm zawieszony między 4 kolumnami z mosiężnymi kapeluszami. Napęd sprężynowy nie wybija godzin . Kluczyk i wahadło w komplecie.Wysokość całkowita 26,5 cm
Cena wywoławcza 300 zł
Estymacja 600-1000 zł
&OFERTA ZŁOŻONA 300 zł&
Nr.01
Zegar konsolowy w kształcie rokoka z tarczą emaliowaną bulle z mosiężną wkładką i bogato zdobionym mosiężnym ornamentem. Mechanizm sprężynowy z napędem wahadłowym, wybija godziny i półgodziny . Napis na tarczy Slice mrk. Adolph Nevir Royal Hoflieferant. Mechaniczny mrk. Z & Co. Paryż.
Wys. 35, Szer. 17,5 cm
Cena wywoławcza 3500 zł
Estymacja 5500-6500 zł